Články

10 kolo Hrádek noční

Uběhl týden a kousek a po setmění jsme se skoro všichni vydali směrem Hrádek. Někteří přejížděli ze soutěže v Rakové a Ti tam třeba byli už dřív. Nicméně po setmění začalo předposlední kolo Gorolského poháru v tomto roce. Hrádek nemá s tratí na fotbalovém hřišti žádné problémy a tak jsme se těšili na hezké výkony, které sice neuvidíme, ale občas třeba něco zachytíme. Po krátkém přivítání a seznámení s pravidly se počkalo na pořádnou tmu a šlo se na start.

9. kolo v Horních Domaslavicích

Po deštivém kole v Milíkově jsme se už těšili na další kolo do Horních Domaslavic. Kluci soutěž takových rozměrů zatím neorganizovali a tak jsme byli zvědaví, co na nás nachystají. Pro mě a pro pár dalších vyvolených byly nachystány cedulky, abychom moc nebloudili a to se ukázalo jako velmi dobrý nápad. Trať u Obecního domu byla připravena, a byť některým připadala předpisová vzdálenost základny od kádě příliš velká, byla opravdu správná. Trať pořadatelé pokosili na rychlost a k vynikajícím časům pomohlo proudařům i to, že byla lehce z kopce. Tento lehký kopeček vyústil v druhou nejrychlejší trať seriálu a padla jedna z dalších čtrnáctek v ročníku a tou čtrnáctkou nemluvím o nějakém pivním speciálu, který by si manšaft dal po útoku. Časomíru a kameramana měli zajištěnou z Vyšních Lhot a Dalibor poctivě točil téměř všechny útoky. 

8. kolo v Milíkově

Po třítýdenní pauze nabral kolotoč Gorolského poháru znovu na obrátkách a nejen několika divákům se z toho až protočily panenky. Milíkov opustil své tradiční útočiště ve stínu areálu „U potoka“ a v rámci pokusu o zlepšení návštěvnosti soutěže se přesunul na hřiště TJ Milíkov. Tento krok se ukázal jako lichý a kromě soutěžních mužstev a pár skalních příznivců byla návštěva mizivá. Možná se na tom podepsalo i počasí, které ukázalo svou žertující tvář a střídalo sluneční paprsky s deštěm v míře větší než hojné. Trať byla připravena dobře, pod základnou koberce a tak se do útoku mohly pustit první týmy.

1.kolo Dolní Lištné

 V neděli 25.5.2014 nám odstartoval 1. ročník Gorolského poháru (dále jen GP) v požárním útoku mužů a žen roku 2014.

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 4  Stránka: 

0