Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 08. 05. 2022 2022/05/26 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B) OP -
2 14. 05. 2022 2022/05/28 Lipník, Pohár mladých hasičů TR TRL
3 14. 05. 2022 2022/05/28 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce TC TCL
4 13. 04. 2022 2022/05/27 Světlá Hora, XXV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B BR -
5 14. 05. 2022 2022/05/27 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+DOR 2.kolo BHL ZN BHL
6 14. 05. 2022 2022/05/27 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+DOR 1.kolo ZNL+BHL ZN ZNL
7 21. 05. 2022 2022/05/27 Morašice -okres Chrudim, VČHL 2022, 1.kolo, Morašice CR VČHL
8 16. 05. 2022 2022/05/28 Svatý Jiří, Okrsková soutěž - okrsek č.13 UO -
9 14. 05. 2022 2022/05/28 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 2.ročník DO OPH
10 16. 05. 2022 2022/05/27 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
11 15. 05. 2022 2022/05/27 Netín (Starý Lískovec Sport), Netín ZR ŽL
12 22. 05. 2022 2022/05/28 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
13 18. 05. 2022 2022/05/28 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN FNC
14 01. 04. 2022 2022/05/28 Hasičský areál Markvartice, OBLASTNÍ KOLO soutěže v požárním sportu TR -
15 14. 05. 2022 2022/05/27 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů ZN -
16 16. 05. 2022 2022/05/28 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
17 21. 05. 2022 2022/05/28 Nepomuky, VČHL 2022, 2.kolo, Nepomuky UO VČHL
18 23. 05. 2022 2022/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
19 15. 05. 2022 2022/05/27 Velké Karlovice, O pohár starosty obce (2B) VS VHL
20 22. 05. 2022 2022/05/29 Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B) OL BIOMAC HE
21 15. 05. 2022 2022/05/28 Netín, Netín ZR ŽL
22 16. 05. 2022 2022/05/28 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
23 08. 05. 2022 2022/05/28 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI -
24 09. 05. 2022 2022/05/28 Svoboda, 1. kolo Moravskoslezského poháru (2B) OP -
25 23. 05. 2022 2022/06/03 Leskovec, 8.Noční soutěž o pohár Valašských kotárů VS -
26 21. 02. 2022 2022/06/04 Hřiště Březovice, Memoriál Jaroslava Husičky MB -
27 21. 05. 2022 2022/06/04 Kojetice, O pohár starosty obce TR TRL
28 21. 05. 2022 2022/06/04 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
29 14. 05. 2022 2022/06/04 Pocinovice, koupaliště, I. kolo Chodské ligy MH DO CHL
30 21. 05. 2022 2022/06/04 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou), O pohár starosty obce Chudenín KT OPH
31 21. 05. 2022 2022/06/03 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, M+Ž+DOR 2. kolo ZNL ZN ZNL
32 28. 05. 2022 2022/06/03 Horní Třešňovec, VČHL 2022, 3.kolo, Horní Třešňovec UO VČHL
33 21. 05. 2022 2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice PJ ZČHL
34 21. 05. 2022 2022/06/04 Jakubov, Pohár starosty obce TR TRL
35 23. 04. 2022 2022/06/04 Mysletice, 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice JI PLPU
36 17. 05. 2022 2022/06/04 Čikov, Čikov TR ŽL
37 22. 05. 2022 2022/06/03 Počenice-fotbalové hřiště, 3. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
38 22. 05. 2022 2022/06/03 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně JH VCT
39 27. 05. 2022 2022/06/03 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
40 21. 05. 2022 2022/06/10 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O put. pohár obce Pasohlávky, M+Ž+DOR 3.kolo BHL BO BHL
41 15. 05. 2022 2022/06/03 Slapy (noční), Memoriál Martina Hacha (noční) TA -
42 21. 05. 2022 2022/06/04 Dešná, 2.kolo PLPÚ Memoriál Jaroslava Mrkvy 2B JH PLPU
43 21. 05. 2022 2022/06/04 Hluboká u Kdyně, Noční soutěž Hluboká u Kdyně DO CHNHL
44 22. 05. 2022 2022/06/03 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
45 22. 05. 2022 2022/06/05 Předín, Pohárová soutěž TR TRL
46 22. 05. 2022 2022/06/04 Vrbice, 3. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 RK -
47 22. 05. 2022 2022/05/29 Ždírec nad Doubravou, HB Turné HB HBMH
48 24. 05. 2022 2022/06/04 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
49 27. 05. 2022 2022/06/04 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
50 29. 05. 2022 2022/06/04 Bystřec, VČHL 2022, 4.kolo, Bystřec UO VČHL
51 16. 05. 2022 2022/06/05 Lavičky, O putovní pohár SDH Lavičky ZR ŽL
52 22. 05. 2022 2022/06/05 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
53 13. 05. 2022 2022/06/09 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
54 21. 05. 2022 2022/06/11 Koupaliště, Hluboká, Memoriál Františka Voráče DO CHL
55 28. 05. 2022 2022/06/11 Damnov, fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC TCL
56 11. 05. 2022 2022/06/04 Milotice, fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony 2B BR -
57 28. 05. 2022 2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
58 28. 05. 2022 2022/06/11 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
59 30. 05. 2022 2022/06/10 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
60 14. 05. 2022 2022/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana TR -
61 28. 05. 2022 2022/06/11 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
62 29. 05. 2022 2022/06/10 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
63 05. 06. 2022 2022/06/11 Chválkovice, 3. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B) OL BIOMAC HE
64 28. 05. 2022 2022/06/11 Ratíškovice - fotba.hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
65 05. 06. 2022 2022/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starosty PV VCPV
66 11. 05. 2022 2022/06/10 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž TR -
67 29. 05. 2022 2022/06/10 Křekov - hřiště Lipina, Noční pohárová soutěž ZL JLNS
68 29. 05. 2022 2022/06/12 Tučapy, Memoriál TA EXČR
69 29. 05. 2022 2022/06/12 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
70 30. 05. 2022 2022/06/11 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
71 19. 05. 2022 2022/06/17 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutěž o pohár starosty obce, 2B VS -
72 04. 06. 2022 2022/06/18 Černošín, fotbalové hřiště, Soutěž MH TC TCL
73 04. 06. 2022 2022/06/18 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
74 04. 06. 2022 2022/06/18 Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce DO OPH
75 05. 06. 2022 2022/06/17 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce PR VCPR
76 05. 06. 2022 2022/06/17 Nišovice, ŠHL 2022 ST ŠHL
77 10. 06. 2022 2022/06/17 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH VY VCOV
78 12. 06. 2022 2022/06/18 Mosty, Mosty JH JHHL
79 08. 06. 2022 2022/06/18 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN FNC
80 12. 06. 2022 2022/06/18 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B, startovné 200,- PV -
81 05. 06. 2022 2022/06/19 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
82 06. 06. 2022 2022/06/18 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
83 05. 06. 2022 2022/06/17 Pozděchov, O pohár VS VHL
84 15. 05. 2022 2022/06/24 Hasičský areál za kinem, NOČNÍ SOUTĚŽ – Pohár velitele SDH Kněžice TR -
85 12. 06. 2022 2022/06/23 Dřevohostice, 4.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
86 04. 06. 2022 2022/06/23 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž OL -
87 20. 06. 2022 2022/06/24 Chotětov, sportovní areál, Chotětovský pohár MB BP
88 25. 05. 2022 2022/06/25 fotbalové hřiště TJ Sokol, Velké Kunětice (2B) JE -
89 20. 06. 2022 2022/06/24 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
90 12. 06. 2022 2022/06/24 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
91 13. 06. 2022 2022/06/24 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
92 11. 06. 2022 2022/06/25 Heraltice, Pohár starosty městyse TR TRL
93 12. 06. 2022 2022/06/24 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
94 17. 06. 2022 2022/06/24 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
95 04. 06. 2022 2022/06/23 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B OL -
96 11. 06. 2022 2022/06/25 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín KT CHNHL
97 01. 06. 2022 2022/06/25 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B TR -
98 12. 06. 2022 2022/06/24 Troubky fotbalové hřiště, 5. kolo Moravského poháru -O pohár Hané PR MPMHJ
99 13. 06. 2022 2022/06/25 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
100 12. 06. 2022 2022/06/26 Dolní Němčice, 3.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
101 12. 06. 2022 2022/06/24 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
102 19. 06. 2022 2022/06/26 Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B) SU BIOMAC HE
103 13. 06. 2022 2022/06/25 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
104 12. 06. 2022 2022/06/24 Němetice, Pohárová soutěž mužů a žen VS VHL
105 25. 06. 2022 2022/07/01 Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec TU VČHL
106 18. 06. 2022 2022/07/02 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC TCL
107 18. 06. 2022 2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
108 19. 06. 2022 2022/07/01 Olšovec, O pohár starosty OÚ PR VCPR
109 19. 06. 2022 2022/07/01 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
110 24. 06. 2022 2022/07/01 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
111 02. 07. 2022 2022/07/02 Olbramovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice BN BNL
112 27. 06. 2022 2022/07/01 Dubenec, JL Dubenec TU JL
113 02. 06. 2022 2022/07/02 hřiště TJ Sokol, Karlovice (2B) BR -
114 19. 06. 2022 2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
115 08. 06. 2022 2022/07/05 fotbalové hřiště, Leskovec nad Moravicí (2B) BR -
116 25. 06. 2022 2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
117 25. 06. 2022 2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
118 20. 06. 2022 0000/00/00 Hasičský areál Holčovice, O pohár starosty Obce Holčovice BR -
119 24. 06. 2022 2022/07/08 Uhřičice-fotbalové hřiště, 6.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
120 25. 06. 2022 2022/07/09 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
121 01. 07. 2022 2022/07/08 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
122 03. 07. 2022 2022/07/09 Dětkovice, 5. kolo BIOMAC HE - Dětkovice (3B) PV BIOMAC HE
123 25. 06. 2022 2022/07/07 Veselá, O pohár Veselé VS VHL
124 25. 06. 2022 2022/07/08 BUDILOV, BUDILOV PT PBHL
125 09. 06. 2022 2022/07/09 Velké Pavlovice, fotbal.hřiště, O pohár starosty Velké Pavlovice,3B M+Ž,7.kolo BHL BV BHL
126 25. 06. 2022 2022/07/09 Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B JI PLPU
127 29. 06. 2022 2022/07/09 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
128 26. 06. 2022 2022/07/08 Nedašova Lhota, Noční pohárová soutěž ZL JLNS
129 26. 06. 2022 2022/07/10 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU EXČR
130 26. 06. 2022 2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
131 11. 07. 2022 2022/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
132 02. 07. 2022 2022/07/16 Krchleby, Třináctá Krchlebská káď DO OPH
133 02. 07. 2022 2022/07/16 Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B PE PLPU
134 03. 07. 2022 2022/07/15 Černotín, O pohár starosty OÚ PR VCPR
135 03. 07. 2022 2022/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
136 03. 07. 2022 2022/07/15 Novosedly, ŠHL 2022 ST ŠHL
137 08. 07. 2022 2022/07/15 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
138 10. 07. 2022 2022/07/16 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
139 02. 07. 2022 2022/07/14 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
140 03. 05. 2022 2022/07/16 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
141 16. 05. 2022 2022/07/16 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B ZN -
142 02. 07. 2022 2022/07/15 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B PT PBHL
143 06. 07. 2022 2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
144 02. 07. 2022 2022/07/16 Křištín - Areál SDH, Noční soutěž Křištín KT CHNHL
145 03. 07. 2022 2022/07/15 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú ZL JLNS
146 03. 07. 2022 2022/07/15 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
147 03. 07. 2022 2022/07/17 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
148 01. 07. 2022 2022/07/16 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B VS -
149 22. 06. 2022 2022/07/21 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž Častohostice TR -
150 09. 07. 2022 2022/07/23 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku TC TCL
151 23. 06. 2022 2022/07/23 areál u Sokolovny, Široký Brod (2B) JE -
152 09. 07. 2022 2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
153 09. 07. 2022 2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
154 17. 07. 2022 2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B) OL BIOMAC HE
155 11. 07. 2022 2022/07/22 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
156 10. 07. 2022 2022/07/22 Hustopeče n. B., O pohár SDH PR VCPR
157 10. 07. 2022 2022/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
158 10. 07. 2022 2022/07/22 Přechovice, ŠHL 2022 ST ŠHL
159 17. 07. 2022 2022/07/23 Kunžak, Kunžak JH JHHL
160 10. 07. 2022 2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
161 10. 07. 2022 2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
162 11. 07. 2022 2022/07/23 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
163 16. 07. 2022 2022/07/30 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
164 16. 07. 2022 2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů PJ ZČHL
165 16. 07. 2022 2022/07/30 Kamenice nad Lipou, 6.kolo PLPÚ Walter CUP PE PLPU
166 17. 07. 2022 2022/07/29 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
167 17. 07. 2022 2022/07/30 Meziříčko, Meziříčko ZR ŽL
168 21. 03. 2022 2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
169 25. 06. 2022 2022/07/30 KOSTNÍKY, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody TR -
170 17. 07. 2022 2022/07/29 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
171 15. 07. 2022 2022/07/29 Rychlov u skály, 7.kolo Moravského poháru KM MPMHJ
172 17. 07. 2022 2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
173 17. 07. 2022 2022/07/31 Radostín nad Oslavou, Radostín nad Oslavou ZR ŽL
174 23. 07. 2022 2022/08/06 Nové Sedliště, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
175 23. 07. 2022 2022/08/04 Krhová, O pohár starostky obce VS VHL
176 23. 07. 2022 2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
177 25. 07. 2022 2022/08/05 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
178 06. 07. 2022 2022/08/06 louka za kinem, Stará Ves (2B) BR -
179 24. 07. 2022 2022/08/05 Milotice n. B., O pohár SDH PR VCPR
180 24. 07. 2022 2022/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
181 24. 07. 2022 2022/08/05 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
182 24. 07. 2022 2022/08/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
183 23. 07. 2022 2022/08/07 Březí, O pohár Hořiny DO OPH
184 25. 07. 2022 2022/08/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
185 24. 07. 2022 2022/08/07 Kněžice, Pohár starosty OÚ, memoriál A. Šloufa TR TRL
186 17. 05. 2022 2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
187 08. 08. 2022 2022/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
188 07. 08. 2022 2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
189 30. 07. 2022 2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
190 29. 07. 2022 2022/08/12 Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM PHL
191 31. 07. 2022 2022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
192 05. 08. 2022 2022/08/12 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
193 07. 08. 2022 2022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
194 31. 07. 2022 2022/08/12 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
195 31. 07. 2022 2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
196 31. 07. 2022 2022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
197 31. 07. 2022 2022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
198 15. 08. 2022 2022/08/19 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB BP
199 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
200 06. 08. 2022 2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
201 07. 08. 2022 2022/08/19 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
202 06. 08. 2022 2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
203 12. 08. 2022 2022/08/19 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
204 08. 08. 2022 2022/08/19 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
205 07. 08. 2022 2022/08/19 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
206 06. 08. 2022 2022/08/18 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS VHL
207 06. 08. 2022 2022/08/18 Loučka, Pohárová soutěž VS VHL
208 10. 08. 2022 2022/08/20 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN FNC
209 08. 08. 2022 2022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
210 07. 08. 2022 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
211 07. 08. 2022 2022/08/19 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
212 22. 08. 2022 2022/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
213 13. 08. 2022 2022/08/27 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
214 14. 08. 2022 2022/08/26 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
215 13. 08. 2022 2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
216 27. 07. 2022 2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B) BR -
217 14. 08. 2022 2022/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
218 14. 08. 2022 2022/08/26 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
219 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany, ŠHL 2022 PT ŠHL
220 19. 08. 2022 2022/08/26 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
221 21. 08. 2022 2022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
222 13. 08. 2022 2022/08/26 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
223 13. 08. 2022 2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO CHNHL
224 13. 08. 2022 2022/08/28 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
225 14. 08. 2022 2022/08/26 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS VHL
226 15. 08. 2022 2022/08/27 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
227 14. 08. 2022 2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
228 14. 08. 2022 2022/08/27 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
229 20. 08. 2022 2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
230 29. 08. 2022 2022/09/02 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB BP
231 20. 08. 2022 2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC TCL
232 29. 08. 2022 2022/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
233 20. 08. 2022 2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
234 20. 08. 2022 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
235 28. 08. 2022 2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL BIOMAC HE
236 20. 08. 2022 2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
237 03. 08. 2022 2022/03/30 Areál Sádek, Sádek OP -
238 20. 08. 2022 2022/09/02 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
239 26. 08. 2022 2022/09/02 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
240 20. 08. 2022 2022/09/02 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
241 21. 08. 2022 2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
242 02. 02. 2022 2022/02/02 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
243 21. 08. 2022 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
244 21. 08. 2022 2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
245 26. 08. 2022 2022/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
246 27. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
247 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH OL -
248 27. 08. 2022 2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
249 27. 08. 2022 2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
250 05. 09. 2022 2022/09/09 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
251 05. 09. 2022 2022/09/09 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB BP
252 10. 08. 2022 2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B) JE -
253 27. 08. 2022 2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
254 27. 08. 2022 2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
255 28. 08. 2022 2022/09/09 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
256 28. 08. 2022 2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
257 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce, ŠHL 2022 KT ŠHL
258 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
259 27. 08. 2022 2022/09/08 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM VHL
260 27. 08. 2022 2022/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
261 13. 08. 2022 2022/09/10 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022 OL -
262 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL BIOMAC HE
263 29. 07. 2022 2022/09/09 Volenice, Volenická noc PB -
264 28. 08. 2022 2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
265 28. 08. 2022 2022/09/09 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
266 05. 09. 2022 2022/09/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
267 28. 08. 2022 2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
268 03. 09. 2022 2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
269 03. 09. 2022 2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
270 12. 09. 2022 2022/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
271 03. 09. 2022 2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
272 17. 08. 2022 2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
273 03. 09. 2022 2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
274 04. 09. 2022 2022/09/16 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
275 04. 09. 2022 2022/09/24 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
276 04. 09. 2022 2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
277 11. 09. 2022 2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
278 20. 08. 2022 2022/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
279 07. 09. 2022 2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN FNC
280 04. 09. 2022 2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
281 10. 09. 2022 2022/09/24 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
282 19. 09. 2022 2022/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
283 04. 01. 2022 2022/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
284 18. 09. 2022 2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) OL BIOMAC HE
285 10. 09. 2022 2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
286 11. 09. 2022 2022/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Ždírec nad DoubravouStarší žáci Kojetín112022-05-24 15:44:26
2VrbiceŽeny Vrbice12022-05-24 15:30:48
3Hřiště Radíčnerozlišeno Křížkový Újezdec262022-05-24 15:14:17
4Hřiště Radíčnerozlišeno Křížkový Újezdec182022-05-24 15:12:37
5RadíkovMuži Babice102022-05-24 15:11:55
6Dešnánerozlišeno Kamenice nad Lipou202022-05-24 14:18:04
7RadíkovŽeny Střítež nad Ludinou12022-05-24 13:57:43
8RadíkovMuži Mysločovice92022-05-24 13:27:18
9Hřiště Radíčnerozlišeno Křečovice22022-05-24 13:05:23
10ÚtušiceMuži Bolkov302022-05-24 12:49:02
11VýčapyŽeny Výčapy22022-05-24 12:43:59
12Leskovecnerozlišeno Vlachovice152022-05-24 12:26:46
13Hřiště Radíčnerozlišeno Střezimíř322022-05-24 12:23:39
14BřevenecMuži Špičky172022-05-24 12:02:52
15RadíkovŽeny Hostašovice52022-05-24 11:52:46
16SenetářovMuži Vážany212022-05-24 11:35:24
17LavičkyŽeny Žďár nad Sázavou 262022-05-24 10:44:04
18LavičkyMuži Žďár nad Sázavou 292022-05-24 10:43:47
19ČikovŽeny Žďár nad Sázavou 252022-05-24 10:42:10
20ČikovMuži Žďár nad Sázavou 212022-05-24 10:41:41
21NetínŽeny Žďár nad Sázavou 252022-05-24 10:40:54
22NetínMuži Žďár nad Sázavou 2152022-05-24 10:40:38
23Netín (Starý Lískovec Sport)Ženy Žďár nad Sázavou 252022-05-24 10:38:55
24Netín (Starý Lískovec Sport)Muži Žďár nad Sázavou 2172022-05-24 10:38:26
25Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)nerozlišeno Neuměř92022-05-24 10:34:27
26Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice12022-05-24 10:17:07
27Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Mikulovice142022-05-24 10:14:41
28Dobřínsko, fotbalové hřištěMuži Mikulovice32022-05-24 10:14:06
29RadíkovŽeny Plumlov42022-05-24 10:12:03
30RadíkovMuži Vysoká152022-05-24 10:07:50
31RadíkovMuži Vysoká82022-05-24 10:01:28
32RadíkovMuži Prchalov122022-05-24 10:00:31
33RadíkovMuži Prchalov72022-05-24 10:00:19
34RadíkovMuži Hrabůvka42022-05-24 10:00:13
35VrbiceŽeny Kvasiny22022-05-24 09:48:04
36Dešnánerozlišeno Krasonice182022-05-24 09:26:15
37ČikovJuniorkyRadostín nad Oslavou22022-05-24 09:23:57
38NetínJuniorkyRadostín nad Oslavou22022-05-24 09:23:13
39Netín (Starý Lískovec Sport)JuniorkyRadostín nad Oslavou22022-05-24 09:22:32
40Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)nerozlišeno Horšovský Týn202022-05-24 09:15:03
41Ždírec nad DoubravouStarší žáci Vilémov132022-05-24 09:11:03
42ČikovŽeny Radostín nad Oslavou22022-05-24 08:53:35
43NetínŽeny Radostín nad Oslavou112022-05-24 08:52:53
44Netín (Starý Lískovec Sport)Ženy Radostín nad Oslavou72022-05-24 08:51:38
45VýčapyŽeny Budíkovice52022-05-24 08:27:31
46Morašice -okres ChrudimMuži Seč52022-05-24 08:09:10
47NepomukyMuži Záchlumí72022-05-24 08:08:15
48Morašice -okres ChrudimMuži Záchlumí62022-05-24 08:06:46
49ÚtušiceŽeny Chotíkov192022-05-24 08:02:35
50BřevenecMuži Sobotín42022-05-24 07:46:18
51Ždírec nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé242022-05-24 07:34:23
52Mirošovnerozlišeno Vysoká292022-05-24 07:33:56
53Ždírec nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé202022-05-24 07:33:36
54Ždírec nad DoubravouStarší žáci Nová Ves u Světlé172022-05-24 07:33:05
55Ždírec nad DoubravouStarší žáci Nová Ves u Světlé142022-05-24 07:32:45
56Velké Karlovicenerozlišeno Vysoká282022-05-24 07:30:40
57HeralticeMladí hasičiLipník122022-05-24 07:18:04
58HeralticeMladí hasičiPředín102022-05-24 07:17:11
59HeralticeMladí hasičiLipník92022-05-24 07:16:37
60NevcehleMuži Třebelovice222022-05-24 07:16:34
61HeralticeMladí hasičiPředín72022-05-24 07:16:05
62HeralticeMladí hasičiLipník62022-05-24 07:15:07
63HeralticeMladí hasičiPředín42022-05-24 07:14:36
64HeralticeMladí hasičiLipník32022-05-24 07:14:03
65BřevenecŽeny Dolany132022-05-24 07:09:39
66BřevenecMuži Dolany252022-05-24 07:09:21
67Třebelovicenerozlišeno Černín52022-05-24 07:06:25
68VýčapyMuži Černín72022-05-24 07:05:23
69Mikulovice hřištěnerozlišeno Černín52022-05-24 07:04:27
70VýčapyMuži Příložany52022-05-24 06:56:45
71JakubovMuži Příložany112022-05-24 06:55:09
72Mirošovnerozlišeno Poteč282022-05-24 06:32:44
73Ždírec nad DoubravouStarší žáci Habry162022-05-24 06:00:07
74Ždírec nad DoubravouMladší žáci Habry192022-05-24 05:58:24
75Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Police122022-05-24 05:26:26
76Leskovecnerozlišeno Francova Lhota142022-05-23 22:58:56
77Ždírec nad DoubravouMladší žáci Uhelná Příbram222022-05-23 22:18:11
78Ždírec nad DoubravouMladší žáci Uhelná Příbram162022-05-23 21:31:01
79Brod nad Tichou, hřištěDospělíBrod nad Tichou12022-05-23 21:25:39
80Brod nad Tichou, hřištěMladí hasičiBrod nad Tichou12022-05-23 21:24:54
81Leskovecnerozlišeno Loučka132022-05-23 21:18:38
82Pasohlávky, fotbalové hřištěMuži Prušánky122022-05-23 20:57:23
83Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Prušánky112022-05-23 20:55:07
84Svobodanerozlišeno Malé Hoštice302022-05-23 20:51:10
85RadíkovMuži Velký Ořechov62022-05-23 20:36:53
86LibuňŽeny Libuň252022-05-23 20:34:40
87BřevenecMuži Těšetice242022-05-23 20:33:32
88SenetářovŽeny Kotvrdovice182022-05-23 20:24:23
89LibuňŽeny Krásná Ves32022-05-23 20:20:30
90RadíkovMuži Vésky52022-05-23 20:16:14
91LibuňMuži Pěnčín172022-05-23 20:09:37
92LibuňŽeny Radimovice132022-05-23 20:02:36
93LibuňŽeny Jeřmanice142022-05-23 20:00:47
94LibuňŽeny Olešnice22022-05-23 20:00:14
95LibuňMuži Karlinky212022-05-23 20:00:08
96Leskovecnerozlišeno Dolní Bečva122022-05-23 19:58:54
97NepomukyŽeny Černovír52022-05-23 19:56:24
98NepomukyMuži Černovír62022-05-23 19:55:43
99Hřiště Radíčnerozlišeno Zaječov332022-05-23 19:41:19
100Hřiště Radíčnerozlišeno Zaječov162022-05-23 19:41:00
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání