Liga: | ZČHL |
Místo: | Louňová |
Okres: | Plzeň-jih |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 02. 07. 2011 11:00 |
Kontakt: | p. LINDA LADISLAV |
Telefon: | +420604710579 |
Začátek rezervace: | 18. 06. 2011 00:00 |
Konec rezervace: | 02. 07. 2011 11:00 |
Začátek tipování: | 18. 06. 2011 00:00 |
Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
Zadal: | Honza Adamec |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lounova-2011-07-02-296.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Louňová | PJ | Libor Skala | ||
2 | 2 | Horní Lukavice | PJ | Pavel Hůla | ||
3 | 3 | Malinec | PJ | Cenek Kadane | ||
4 | 4 | Hejná | KT | Cenek Kadane | ||
5 | 5 | Vřeskovice | KT | cibas | ||
6 | 6 | Mokrouše | PJ | SDH Mokrouše | ||
7 | 7 | Dolní Hradiště | PS | Luděk Bech | ||
8 | 9 | Hubenov | B | PS | Petr Frána | |
9 | 10 | Chotíkov | PS | SDH Chotikov | ||
10 | 12 | Žákava | PJ | Libor Valeš | ||
11 | 13 | Bolkov | PJ | Petr Jezek | ||
12 | 14 | Doubravka | PM | doubravka sdh | ||
13 | 16 | Seč | PJ | Václav Hranička | ||
14 | 18 | Hůrky | RO | Petra Henžlíková | ||
15 | 19 | Únětice 1911 | PJ | Petr Skala | ||
16 | 20 | Poděvousy | DO | space14@centrum.cz | ||
17 | 21 | Úherce | PS | Petr Štejr | ||
18 | 22 | Horní Kamenice | DO | Vlastimil Žák | ||
19 | 23 | Štěnovický Borek | PJ | Petr Frána | ||
20 | 24 | Obora | PS | Pepa Beneš | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Bučí | PS | Lenka Palánová | ||
2 | 2 | Bezděkov pod Třemšínem | PB | Anet Studničková | ||
3 | 3 | Chotíkov | PS | SDH Chotikov | ||
4 | 4 | Hůrky | RO | Petra Henžlíková | ||
5 | 5 | Doubravka | PM | doubravka sdh | ||
6 | 6 | Seč | PJ | Václav Hranička | ||
7 | 8 | Únětice 1911 | PJ | Petr Skala | ||
8 | 9 | Mrtník | PS | Anna Polcarová | ||
9 | 10 | Chválenice | PJ | Karel Nolč | ||
10 | 30 | Poděvousy | DO | Anděla Mašková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/08/15 | Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová | |
2010/07/04 | Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová | |
2011/07/02 | Louňová, O POHÁR SDH LOUŇOVÁ | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
2024/06/30 | Štítary, O pohár starosty SDH Štítary | |
2024/07/20 | Neuměř, Memoriál Miroslava Becka | |
2024/07/21 | Poděvousy, O pohár Víti Veselého | |
2024/07/27 | Robčice, O pohár obce Robčice | |
2024/07/28 | Buková, O pohár Srnčiho vrchu | |
2024/08/03 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
2024/08/04 | Stýskaly, Stýskalský víkend | |
2024/08/17 | Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek | |
2024/08/18 | Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH | |
2024/08/31 | Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka | |
Kdy | Kde | Liga |