Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Klučov A | KO | 19,59 | - | - | |
2. | Horní Měcholupy | AB | 21,88 | - | - | |
3. | Klučov B | KO | 22,17 | - | - | |
4. | Zásmuky | KO | 23,11 | - | - | |
5. | Radovesnice I | KO | 23,84 | - | - | |
6. | Horní Kruty | KO | 23,96 | - | - | |
7. | Křížkový Újezdec | PH | 24,22 | - | - | |
8. | Dolní Břežany | PZ | 26,18 | - | - | |
9. | Úvaly | PH | 28,93 | - | - | |
10. | Bulánka | KO | 29,69 | - | - | |
11. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 33,54 | - | - | |
12. | Ovčáry | KO | 47,59 | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | AB | 22,51 | - | - | |
2. | Klučov | KO | 23,53 | - | - | |
3. | Kšely | KO | 23,88 | - | - | |
4. | Třebovle B | KO | 24,28 | - | - | |
5. | Úvaly B | PH | 25,32 | - | - | |
6. | Třebovle A | KO | 25,64 | - | - | |
7. | Ovčáry B | KO | 26,91 | - | - | |
8. | Křížkový Újezdec | PH | 28,01 | - | - | |
9. | Ovčáry A | KO | 28,44 | - | - | |
10. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 33,37 | - | - | |
11. | Úvaly A | PH | 40,40 | - | - | |
12. | Zásmuky | KO | 42,54 | - | - | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Sloup B | PZ | 15,91 | - | - | |
2. | Křížkový Újezdec | PH | 16,11 | - | - | |
3. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 18,84 | - | - | |
4. | Klučov | KO | 19,40 | - | - | |
5. | Sloup A | PZ | 20,50 | - | - | |
6. | Ovčáry | KO | 21,07 | - | - | |
7. | Třebovle | KO | 26,30 | - | - | |
8. | Nové Jirny A | PH | 26,35 | - | - | |
9. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | 28,42 | - | - | |
10. | Dobré Pole | KO | 31,21 | - | - | |
11. | Zásmuky | KO | 40,26 | - | - | |
12. | Tuchoraz | KO | NP | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kšely | KO | 22,31 | - | - | |
2. | Třebovle A | KO | 22,68 | - | - | |
3. | Ovčáry B | KO | 22,90 | - | - | |
4. | Sloup A | PZ | 23,65 | - | - | |
5. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 25,21 | - | - | |
6. | Sloup B | PZ | 25,99 | - | - | |
7. | Ovčáry A | KO | 26,11 | - | - | |
8. | Klučov A | KO | 26,58 | - | - | |
9. | Třebovle B | KO | 27,91 | - | - | |
10. | Křížkový Újezdec | PH | 28,67 | - | - | |
11. | Ovčáry C | KO | 29,69 | - | - | |
12. | Rostoklaty | KO | 32,33 | - | - | |
13. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | 32,69 | - | - | |
14. | Dobré Pole | KO | 32,73 | - | - | |
15. | Klučov B | KO | 34,75 | - | - | |
16. | Zásmuky | KO | 38,07 | - | - | |
17. | Nové Jirny | PH | 42,41 | - | - | |
18. | Tuchoraz | KO | 55,24 | - | - | |
19. | Ratenice | KO | NP | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře