Liga: | Fire night cup |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 09. 07. 2022 21:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Liberec |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | LI | 15,07 | 14,79 | 15,07 | |
2. | Janův Důl | LI | 15,72 | 15,64 | 15,72 | |
3. | Krásná Ves | MB | 15,79 | 15,79 | 15,03 | |
4. | Jirkov B | JN | 16,11 | 15,32 | 16,11 | |
5. | Karlinky | LI | 16,19 | 15,82 | 16,19 | |
6. | Brada - Rybníček | JC | 17,01 | 16,98 | 17,01 | |
7. | Škodějov | SM | 17,54 | 17,54 | 17,21 | |
8. | Desná III | JN | 17,70 | 17,16 | 17,70 | |
9. | Škodějov Dorost | SM | 17,75 | 17,75 | 17,73 | |
9. | Sezemice | MB | 18,75 | 18,08 | 18,75 | |
9. | Jeřmanice | LI | 18,90 | 18,90 | 18,24 | |
9. | Březovice | MB | 19,24 | 18,99 | 19,24 | |
13. | Příchovice | JN | 20,34 | 19,19 | 20,34 | |
14. | Ludvíkov pod Smrkem | LI | 25,92 | 21,43 | 25,92 | |
15. | Krásná Ves Bé | MB | 26,07 | 26,07 | 25,66 | |
16. | Pěnčín | LI | 29,04 | 28,28 | 29,04 | |
17. | Nové Město pod Smrkem | LI | 38,75 | 38,75 | 37,76 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřmanice | LI | 18,69 | 17,26 | 18,69 | |
2. | Krásná Ves | MB | 18,69 | 18,69 | 18,32 | |
3. | Olešnice | SM | 18,87 | 18,04 | 18,87 | |
4. | Škodějov | SM | 21,05 | 21,05 | 20,00 | |
5. | Raspenava | LI | 23,19 | 21,36 | 23,19 | |
6. | Krásný Les | KV | 26,43 | 26,43 | 26,00 | |
7. | Hodkovice nad Mohelkou | LI | 27,40 | 22,89 | 27,40 | |
8. | Dalešice | JN | 44,74 | 43,44 | 44,74 | |
9. | Slatiny | JC | 52,74 | 52,74 | 18,13 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | LI | 19,32 | 18,77 | 19,32 | |
2. | Brada - Rybníček | JC | 20,19 | 20,17 | 20,19 | |
3. | Janův Důl | LI | 20,86 | 20,42 | 20,86 | |
4. | Dalešice Ženy | JN | 21,40 | 20,69 | 21,40 | |
5. | Sezemice | MB | 21,40 | 21,01 | 21,40 | |
6. | Škodějov | SM | 21,66 | 20,77 | 21,66 | |
7. | Škodějov Dorost | SM | 21,72 | 21,30 | 21,72 | |
8. | Příchovice | JN | 22,78 | 22,69 | 22,78 | |
9. | Dalešice | JN | 22,98 | 22,98 | 22,74 | |
10. | Roztoky u Semil | SM | 23,14 | 22,11 | 23,14 | |
11. | Pěnčín | LI | 25,47 | 25,36 | 25,47 | |
12. | Česká Lípa Brniště | CL | 28,80 | 28,05 | 28,80 | |
13. | Březovice | MB | 28,90 | 28,90 | 27,23 | |
14. | Petrašovice | LI | 30,51 | 27,87 | 30,51 | |
15. | Desná III | JN | 33,03 | 32,44 | 33,03 | |
16. | Jeřmanice | LI | 41,69 | 39,21 | 41,69 | |
17. | Desná I | JN | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšánky A | HK | - | - | 16,70 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Renmotor Jinolice | JC | - | - | 17,30 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bašnice | JC | - | - | 17,71 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Pšánky B | HK | - | - | 17,78 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Libuň | JC | - | - | 17,79 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Kosmonosy | MB | - | - | 17,84 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Lestkov | SM | - | - | 18,17 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Tatobity | SM | - | - | 18,20 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Benešov u Semil | SM | - | - | 18,93 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Dneboh | MB | - | - | 19,02 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Sychrov | MB | - | - | 19,21 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Krásná Ves | MB | - | - | 19,42 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Jirkov | JN | - | - | 19,64 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Dobšín Kamenice - Kamenice | MB | - | - | 20,05 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Frýdlant | LI | - | - | 20,12 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Malá Skála | JN | - | - | 26,06 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Bratříkov | JN | - | - | 34,65 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Raspenava | LI | - | - | 37,90 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Mříčná | SM | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Veselá | MB | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Karlinky | LI | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2007/09/08 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
2008/09/13 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
2010/09/11 | Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR | |
2013/09/14 | Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár | |
2014/07/12 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
2014/11/08 | Raspenava, Raspenava, Česká beseda | |
2015/07/11 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
2016/07/09 | Raspenava, 6. kolo Raspenava | |
2017/07/08 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2018/07/07 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2019/07/06 | Raspenava, Raspenava | |
2022/07/09 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2022/11/19 | Celkové vyhlášení Raspenava, Celkové vyhlášení Raspenava | |
2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře