Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krotějov Sport | TA | 15,95 | 15,91 | 15,95 | |
2. | Stoklasná Lhota | TA | 17,36 | 16,76 | 17,36 |
|
3. | Drunče | JH | 17,47 | 17,45 | 17,47 | |
4. | Český Rudolec | JH | 17,59 | 17,59 | 17,00 | |
5. | Drahňovice | BN | 17,64 | 16,76 | 17,64 | |
6. | Slapy | TA | 17,74 | 17,74 | 17,55 | |
7. | Řepeč | TA | 18,06 | 18,06 | 17,63 | |
8. | Žďár | JH | 18,07 | 17,14 | 18,07 | |
9. | Bohdalín | PE | 18,38 | 17,00 | 18,38 | |
10. | Želeč | TA | 18,92 | 18,92 | 18,34 | |
11. | Chýnov | TA | 18,96 | 18,96 | 18,04 | |
12. | Zhoř u Tábora | TA | 19,13 | 19,02 | 19,13 | |
13. | Rybova Lhota Ústrašice | TA | 19,44 | 19,44 | 18,75 | |
14. | Strmilov | JH | 20,14 | 20,14 | 19,65 | |
15. | Božejovice | TA | 20,55 | 20,55 | 19,28 | |
16. | Kozmice | TA | 21,88 | 21,88 | 21,36 | |
17. | Bezděčín | TA | 22,98 | 22,76 | 22,98 | |
18. | Lom | TA | 27,23 | 27,23 | 27,21 | |
19. | Daměnice | BN | NP | NP | NP | |
19. | Nová Ves u Chýnova | TA | NP | NP | NP | |
19. | Dobronice u Chýnova | TA | NP | NP | NP | |
19. | Skrýchov u Malšic | TA | NP | NP | NP | |
23. | Slapy B | TA | DSQ | DSQ | DSQ | |
23. | Ústrašice B | TA | DSQ | DSQ | DSQ | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bezděčín | TA | 17,54 | 17,45 | 17,54 | |
2. | Daměnice | BN | 17,88 | 17,88 | 17,29 | |
3. | Ústrašice | TA | 17,92 | 17,52 | 17,92 | |
4. | Zhoř u Tábora | TA | 19,17 | 19,17 | 18,44 | |
5. | Smrkov | TA | 20,43 | 20,15 | 20,43 | |
6. | Dvorce B | TA | 20,52 | 20,52 | 19,98 | |
7. | Slapy | TA | 20,54 | 20,54 | 1,75 | |
8. | Chrbonín | TA | 21,38 | 2,03 | 21,38 | |
9. | Zdešov | JH | 22,81 | 22,27 | 22,81 | |
10. | Želeč | TA | 28,76 | 28,76 | 25,93 | |
11. | Chotěmice | TA | NP | NP | NP | |
11. | Kamenice nad Lipou | PE | NP | NP | NP | |
11. | Lom | TA | NP | NP | NP | |
Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Stoklasná Lhota | TA | 15,01 | 15,01 | 14,87 | |
2. | Český Rudolec | JH | 15,06 | 14,70 | 15,06 | |
3. | Drunče | JH | 17,18 | 17,18 | 16,33 | |
4. | Drahňovice | BN | NP | NP | NP | |
5. | Krotějov Sport | TA | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře