Rezervace soutěže
Pozvánka | Obnovit | |||
---|---|---|---|
Kde: | Jeřmanice | Kdy: | 12. 09. 2020 19:00 |
Kontakt: | Telefon: | ||
Začátek rezervace: | 02. 09. 2020 20:00 | Konec rezervace: | 12. 09. 2020 00:01 |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
2 | 2 | Frýdštejn | JN | Daniel Matura | |
3 | 3 | Krásná Ves | Bé | MB | Jenda Macoun |
4 | 4 | Hradčany | LI | FNC | |
5 | 5 | Březová | LI | Jenda Macoun | |
6 | 6 | Jeřmanice | B | LI | FNC |
7 | 7 | Karlinky | LI | Jaroslav Vobecký | |
8 | 8 | Odolenovice | JN | SDH Odolenovice | |
9 | 9 | Bystřice | JC | Michal Odzgan | |
10 | 10 | Brada - Rybníček | JC | Pavel | |
11 | 11 | Jirkov | JN | Vitek | |
12 | 12 | Tatobity | SM | Václav Matura | |
13 | 13 | Pěnčín | JN | Vít Macháček | |
14 | 14 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
15 | 15 | Janův Důl | LI | Nikola Bulířová | |
16 | 16 | Desná III | JN | petra lepicova | |
17 | 17 | Bukovno | MB | Vaclav | |
18 | 18 | Jeřmanice | LI | FNC | |
19 | 19 | Chyjice | JC | Tomas Trnka | |
20 | 20 | Desná III | B | JN | petra lepicova |
21 | 21 | Pěnčín | LI | Jakub Hruška | |
22 | 22 | Karlinky | B | LI | SDH Karlinky |
23 | 23 | Mělník | Chloumek | ME | Milan Corna |
24 | 24 | Škodějov | SM | Jiří Jurco | |
25 | 25 | Smržovka | JN | Petra Engelová | |
26 | 26 | Lučany nad Nisou | JN | Jan Sajewicz | |
27 | 27 | Sezemice | MB | Radek Stejskal | |
28 | 28 | Březovice | MB | Antonín Hokuf | |
29 | 40 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jeřmanice | LI | Nikola Bulířová | |
2 | 2 | Smržovka | JN | Petra Engelová | |
3 | 3 | Ploukonice | SM | Eliška Bakešová | |
4 | 4 | Pěnčín | JN | Kateřina Pelcová | |
5 | 5 | Veselá | SM | Eliška Novotná | |
6 | 6 | Březová | LI | Nikola Bulířová | |
7 | 7 | Hodkovice nad Mohelkou | LI | hasici Bezaskovice | |
8 | 8 | Dalešice | JN | David Beránek | |
9 | 9 | Mělník | Blata | ME | Milan Corna |
10 | 10 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
11 | 11 | Olešnice | SM | Eliška Marková | |
12 | 12 | Raspenava | LI | Luboš Roušal | |
13 | 13 | Dlouhý Most | LI | Jan Kühnel | |
14 | 14 | Zlatá Olešnice | JN | Petra Černá | |
15 | 15 | Břehy | MB | Tereza Kočová | |
16 | 16 | Kosmonosy | MB | Anna Jirčáková | |
17 | 17 | Třebovětice | JC | Michal | |
18 | 19 | Dlouhá Lhota | MB | Nikola Šnýdrová | |
19 | 20 | Jeřmanice | B | LI | Nikola Bulířová |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Hradčany | LI | FNC | |
2 | 2 | Roztoky u Semil | SM | FNC | |
3 | 3 | Dalešice | JN | David Beránek | |
4 | 4 | Dlouhý Most | LI | Jan Kühnel | |
5 | 5 | Odolenovice | JN | SDH Odolenovice | |
6 | 6 | Frýdštejn | JN | Jan Kühnel | |
7 | 7 | Lažany | LI | Eduard Dvořák | |
8 | 8 | Březová | LI | Nikola Bulířová | |
9 | 9 | Karlinky | B | LI | SDH Karlinky |
10 | 10 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
11 | 11 | Janův Důl | LI | Nikola Bulířová | |
12 | 12 | Škodějov | SM | Jiří Jurco | |
13 | 13 | Chyjice | JC | Tomas Trnka | |
14 | 14 | Bystřice | JC | Michal Odzgan | |
15 | 15 | Smržovka | JN | Petra Engelová | |
16 | 16 | Lučany nad Nisou | JN | Jan Sajewicz | |
17 | 17 | Petrašovice | LI | Jakub Škoda | |
18 | 18 | Sezemice | MB | Radek Stejskal | |
19 | 19 | Březovice | MB | Antonín Hokuf | |
20 | 21 | Pěnčín | LI | Jakub Hruška | |
21 | 22 | Jeřmanice | B | LI | FNC |
22 | 30 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew |