Liga: | VCBL |
Místo: | Obora |
Okres: | Blansko |
Kraj: | Jihomoravský |
Kdy: | 17. 05. 2015 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 21. 04. 2015 11:00 |
Konec rezervace: | 16. 05. 2015 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 04. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 17. 05. 2015 00:00 |
Zadal: | Aleš Havelka |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-obora-6601.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Obora | BK | Jakub Alexa | ||
2 | 2 | Jabloňany | BK | Aleš Havelka | ||
3 | 3 | Niva | PV | Jan Makovec | ||
4 | 4 | Sudice | BK | Ondřej Špidlík | ||
5 | 5 | Rudice | BK | Kamil SDH Rudice | ||
6 | 6 | Žernovník | BK | Aleš Havelka | ||
7 | 7 | Buková | PV | Lukáš Krejčíř | ||
8 | 8 | Lysice | BK | Ondřej Daněk | ||
9 | 9 | Brťov u Černé Hory | BK | Honza Opluštil | ||
10 | 10 | Stražisko | PV | zdenek | ||
11 | 11 | Bořitov | BK | David Páral | ||
12 | 12 | Pamětice | BK | Michal Konečný | ||
13 | 13 | Šošůvka | BK | Jaroslav Zouhar | ||
14 | 14 | Hluboké | TR | Aleš Havelka | ||
15 | 17 | Žďár | BK | Kateřina Skotáková | ||
16 | 18 | Bílovice | PV | Stanislav Režný | ||
17 | 20 | Míchov | BK | Štěpán Čejka | ||
18 | 22 | Sychotín | BK | Aleš Havelka | ||
19 | 23 | Chrastavec | SY | Jakub Šudoma | ||
20 | 27 | Malá Lhota | BK | Jaroslav Čuma | ||
21 | 28 | Sychotín | B | BK | Aleš Havelka | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Sychotín | BK | Aleš Havelka | ||
2 | 2 | Sebranice | BK | Michaela Špidlíková | ||
3 | 3 | Petrovice | SK | BK | Kateřina Skotáková | |
4 | 4 | Žďár | BK | Katka Kubínová | ||
5 | 5 | Malá Lhota | BK | Jaroslav Čuma | ||
6 | 8 | Černovice | BK | Katka Jílková | ||
7 | 9 | Bohuňov | SY | Katka Kubínová | ||
8 | 15 | Černá Hora | BK | Petra Zhořová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/05/17 | Obora, O pohár obce Obora | |
2016/06/19 | Obora, O pohár obce Obora | |
2017/08/05 | Obora, O pohár SDH Obora | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/07/14 | Žďár, O putovní pohár starosty obce | |
2024/07/21 | Pamětice, O pohár SDH Pamětice | |
2024/07/28 | Černovice, Memoriál Kamila Doležela | |
2024/08/04 | Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy | |
2024/08/11 | Němčice, O pohár SDH Němčice (nebodovaná soutěž VCB) | |
2024/08/18 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
2024/09/01 | Lysice, O pohár rady městyse Lysice | |
2024/09/08 | Kotvrdovice, Memoriál Jana Doležela | |
2024/09/14 | Bořitov, O pohár SDH Bořitov | |
2024/09/21 | Sudice, O pohár SDH Sudice (nebodovaná soutěž VCB) | |
Kdy | Kde | Liga |